sobota

KOMPLEKSOWA REGENERACJA - KLOCKÓW HAMULCOWYCH - SZCZĘK HAMULCOWYCH - TARCZY SPRZĘGŁA

KLOCKI, SZCZĘKI, TARCZE SPRZĘGŁA NIE NADAJĄ SIĘ JUŻ DO NICZEGO? AUTO-SERWIS Aleksander Błażewicz poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi problemami. Nasi pracownicy bardzo chętnie rozwiążą Twoje samochodowe bolączki.
REGENERACJA KLOCKÓW HAMULCOWYCH (RÓWNIEŻ MOTOCYKLE I MOTOROWERY)
REGENERACJA SZCZĘK HAMULCOWYCH (RÓWNIEŻ NAPRAWA WYSYŁKOWA)
REGENERACJA TARCZY SPRZĘGŁA (RÓWNIEŻ NAPRAWA WYSYŁKOWA)

Nasza specjalizacja
Specjalizujemy się w regeneracji tarcz sprzęgła samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników rolniczych poprzez wymianę spieków ceramicznych różnego rodzaju, regeneracji klocków hamulcowych wszystkich marek i rodzajów pojazdów (również motocykli, motorowerów i skuterów), regeneracji szczęk hamulcowych, naprawie częściowej lub całkowitej układu wydechowego i dorabianie tłumików, regeneracji klocków hamulcowych do turbin wiatrowych. Regeneracja materiałem Kevlarowym między innymi niemieckiej firmy LUK (tej samej firmi, która robi sprzęgła na tzw. pierwszy montaż).  Oferujemy również naprawę wysyłkową przez kuriera.

Koszt regeneracji w zależności od marki i modelu pojazdu, który możemy wycenić w trakcie rozmowy telefonicznej.
+ Regeneracja klocków hamulcowych od 30  brutto.
+ Regeneracja szczęk hamulcowych od 30 zł brutto.
+ Regeneracja tarczy sprzęgła od 30 zł brutto.
+ Plus ewentualne koszty przesyłki kurierskiej.

Czym się jeszcze zajmujemy?
Nasz warsztat samochodowy jest godnym zaufania partnerem we wszelkiego typu naprawach. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Tak duże doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji. Mamy stałych klientów w Polsce i za granicą. Jesteśmy elastyczni w umawianiu wizyt nawet poza godzinami pracy warsztatu.

Zapraszamy do kontaktu. Telefon 77-484-43-18 lub 601-526-022